Project Manager (Kierownik Projektów)

Company:  Tobea Sp. z o.o.
Location: Palo Alto
Closing Date: 28/10/2024
Salary: £125 - £150 Per Annum
Hours: Full Time
Type: Permanent
Job Requirements / Description

Dla naszego klienta, firmy PN standard , poszukujemy dwóch osób na stanowisko Project Managera.

PN standard Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu Zarządzania Usługami IT, Dostarczania Kompetencji oraz Zarządzania Zgodnością. Możemy się pochwalić 25-letnim doświadczeniem, pierwszym w Polsce certyfikatem ISO 20000 w zakresie zarządzania usługami IT, bogatym doświadczeniem oraz portfolio klientów z dynamicznie rozwijającymi się systemami IT. PN standard Sp. z o.o. jest częścią Grupy WB.

Grupa WB to obecnie największy, polski producent oferujący technologie łączności i dowodzenia oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata, zatrudniający ponad 2000 osób.

Wymagania:

  • Masz min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi z infrastrukturą IT (ITSM, w tym aplikacje baz danych, serwery i sieci),
  • Pracowałeś/aś z Microsoft AD, Microsoft 365, VMware vSphere, Cisco Catalyst, Palo Alto, Pure Storage, Dell Servers, Veeam Backup,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie informatyki, zarządzania, zarządzania projektami lub pokrewne,
  • Posiadasz certyfikację PMP, PRINCE2 Practitioner lub równorzędną,
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym,
  • Potrafisz prowadzić efektywną komunikację techniczną z zespołami IT i biznesową z interesariuszami,
  • Doskonale zarządzasz priorytetami i ryzykiem projektu, nadzorujesz postępy i szukasz rozwiązań, jesteś osobą zorganizowaną i odpowiedzialną,
  • Interesujesz się zagadnieniami biznesowymi i projektowymi,
  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu i wdrażaniu ERP.

Zadania:

  • Odpowiadasz za planowanie, realizację, monitorowanie i zamknięcie projektów IT,
  • Przekładasz potrzeby interesariuszy na wymagania projektowe,
  • Planujesz zakres projektu, zasoby, budżet oraz harmonogram,
  • Koordynujesz pracę zespołu projektowego oraz zarządzasz ryzykiem,
  • Komunikujesz się z interesariuszami,
  • Monitorujesz postępy w realizacji projektu i w razie potrzeby dostosowujesz kolejne działania,
  • Dbasz o to, by cele projektu były osiągane w ustalonych ramach czasowych i budżetowych,
  • Gotowe produkty lub usługi przekazujesz do działów utrzymania.

Oferujemy:

  • 14 000 -19 000 zł brutto na umowę o pracę lub 11 000 – 16 000 zł netto na umowę B2B,
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy, łatwy dojazd,
  • Niezbędne narzędzia pracy, wdrożenie i wsparcie zespołu,
  • Semi-casual dress code (wygodnie i elegancko zarazem),
  • Uczestnictwo w inspirujących projektach w wielu branżach i obszarach technologii,
  • Pracę w stabilnej, cenionej przez pracowników i klientów firmie,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Spotkania integracyjne,
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego,
  • Preferencyjne pożyczki,
  • Paczki świąteczne,
  • System benefitowy Motivizer.

Co jeszcze może być dla Ciebie ważne?

  • Większość projektów naszej firmy dotyczy oprogramowania firm trzecich (ERP, WMS, systemowe, aplikacyjne, inne), infrastruktury sprzętowej IT (serwery, sieci), oraz szerzej usług systemów IT dostarczanych użytkownikom w relacji do biznesu.
  • Preferujemy zdrowy balans praca-dom, w wyjątkowych sytuacjach zostajemy nieco dłużej w pracy, ale nie jest to przymusem; nie mamy też nic przeciw, byś czasem zaopiekował się prywatną sprawą w czasie godzin pracy.
  • W pracy korzystamy z narzędzi takich jak: Windows Server, Active Directory, Microsoft 365, Microsoft SQL, Azure, VMware, Veeam, Palo Alto, Cisco, Dell Server and Storage, HCL Domino/Notes i wiele innych.

Spodobała Ci się oferta? Daj się poznać, aplikuj!

Rekrutację dla klienta prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

#J-18808-Ljbffr
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙